5000 4154 (21) 98+
صنایع الکترونیک مارون

درباره ما

درباره ما

شركت صنایع الکترونیک مارون (سهامي خاص) با شماره ثبت 308247 فعاليت تخصصی خود را از سال 1383 شمسي در زمینه الکترونیک و کامپیوتر آغاز نمود و با واردات و توزیع گسترده برندهاي مطرح و ارائه خدمات و گارانتي متفاوت وارد بازار كامپيوتر گرديد و با بهره گيری از مهندسان، کارشناسان و دانش آموختگان مجرب، از بدو تاسيس تاکنون خدمات متنوعی را با توجه به موضوع فعاليت این شرکت و ارائه محصولات به جامعه بزرگ ايران اعم از سازمانها، موسسات، شرکت های دولتی و خصوصی، مصرف کنندگان خانگی ارائه نموده است. نگرش مشتري ‌مداري حاكم بر فعاليت‌هاي گروه صنایع الکترونیک مارون از همان ابتداي راه موجب شده است تا افزايش خشنودي مشتريان، بهبود كيفيت محصولات و خدمات، نوآوري و خلاقيت مستمر براي ارايه‌ي خدمات و محصولات نوين، افزايش كارآيي خدمات پشتيباني فني و رقابت سالم و اصولي با رقيبان، جزء مهم‌ترين اصول و ارزش‌هاي فعاليت هاي شرکت مارون باشد. در راستای اعتلای آرمانهای مارون در امر کیفیت کالا و خدمات و اهتمام به بهره وری این شرکت موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001 در مدیریت کیفیت راهبردی و گواهینامه IOS10004 در زمینه رضایتمندی مشتریان و همچنین گواهینامه IOS14001 در زمینه استاندارد مدیریت زیست محیطی در ارائه محصولات RoHS و خدمات توزیعی هر چه سازگارتر با محیط زیست گردیده. شرکت مارون در راستای ارائه محصولات متنوع و با کیفیت در زمینه لوازم جانبی موبايل و کامپیوتر دو هدف مهم را همواره مد نظر داشته است: ابتدا مشاوره و سپس تهيه . سعی ما بر اين است که تلفيقی صحيح از نياز، کيفيت، هزينه و خدمات پس از فروش را در انتخاب محصولات لحاظ نمائيم. قابلیتهای ویژه توزیعی و لجستیکی مارون این شرکت را قادر ساخته که در خدمات تامین و توزیع با دارا بودن زنجیره ای مشتمل بر 180 نماینده در سطح کشور توانسته محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو ممکن در اقصی نقاط 31 استان ایران پهناور بگستراند. شركت صنایع الکترونیک مارون افتخار دارد با تلاش هاي مستمر و رايزني هاي فراوان سرانجام در سال 2015 ميلادي موفق به اخذ نمايندگي انحصاري محصولات شركت هَويت اينترنشنال هُنگ كنگ در ايران شود. ورود و ارائه محصولات شركت havit پس از آمريكا و اروپا در ايران توسط شرکت مارون برگ زرين ديگري در كارنامه موفق اين شركت مي باشد. محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت مارون همواره جزء بهترین و پرطرفدارترینها در سطح کشور وسیع ایران میباشد؛ و ما برای این افتخار بخود میبالیم و همواره سعی در بهینه نگهداری آن داریم. 

 

 

همچنین باید به این نکته اشاره کرد که شرکت صنایع الکترونیک مارون دارای گواهی نامه های ذیل نیز می‌باشد:

 

کارخانه شرکت صنایع الکترونیک مارون

ما در کارخانه شرکت صنایع الکترونیک مارون از طریق آموزش نیروی انسانی متخصص، تلاش داریم تا محصولات را منطبق بر آخرین استانداردهای روز، تولید و روانه بازار هدف نماییم. مهم‌ترین سرمایه‌ هر سازمان نیروی انسانی متخصص آن است؛ ما در این مجموعه با بهره گیری از نیروی کارآمد به دنبال ارائه‌ بهترین راهکارها، محصولات و خدمات به مشتریان هستیم. تلاش بر آن است که با برگزاری دوره‌های تخصصی در حوزه‌ فعالیت کارکنان این مجموعه بهترین خروجی و کیفیت را داشته باشیم که در راستای همن امر محیطی دوستانه و آرام را برای کارکنان فراهم آورده ایم. کارخانه شرکت صنایع الکترونیک مارون، واقع در بزرگ ترین شهرک صنعتی ایران و خاورمیانه، شهرک صنعتی شمس آباد در اتوبان تهران قم قرار دارد.

 

 

انبار محصولات مارون با حفظ تمامی استاندارها و دارا بودن سیستم هشدار آتش سوزی و … محیطی ایمن را جهت نگهداری محصولات ایجاد نموده است. هدف اصلی و اساسی کمپانی مارون مدیریت موجودی انبار است.

 

 

شرکت مارون نمایندگی‌های‌ گسترده‌ای در سراسر ایران را پوشش می‌دهد که به پخش و فروش محصولات انحصاری این شرکت می‌پردازند. تمامی محصولات این شرکت تحت ضمانت مارون سرویس بوده و این یکی از نکات مثبتی است که باعث جلب اعتماد بیشتر مشتریان و مخاطبان این کمپانی شده است.

 

سخن آخر

هدف ما، تمرکز کامل بر رضایت هر یک از مشتریان، جلب اعتماد و وفاداری آنها و ایجاد روابط طولانی مدت با آنها است. این کمپانی با توزیع برندهای جهانی و با شعار “کیفیت بالا، قیمت بهینه” سبک زندگی بهتری را برای مشتریان خود به ارمغان می‌آورد، تا فروشگاه های عرضه کننده لوازم جانبی کامپیوتری و مصرف کنندگان این کالاها همگی از میان برندهای موجود در بازار محصولات این کمپانی را برگزینند.

ستون کناری
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.